Часы изображение
Пн-Сб 9.00 - 19.00

Металеві каркаси для столів

Металевий каркас для столу - це практична конструкція, що складається з опор і траверс, що з'єднують їх і служить основою для кріплення стільниць. Використання каркасу для столу з металу сприяє створенню полегшеного варіанту меблів, які можуть використовуватися як у побуті, так і в ресторанному бізнесі та офісах. Стільниці, прикріплені до металевого каркасу для столу, можуть бути такі: дерев'яні або ДСП - кріплення здійснюється шурупами в 5 мм; тверді породи деревини найкраще зафіксувати меблевими муфтами діаметром 7 мм;
Коннектор для крепления каркаса к стеклянной столешнице фото
Конектор для кріплення каркасу до скляної стільниці.
· Скляні - для їх фіксації до металевої основі застосовуються спеціальні конектори; ·
Ви можете вибрати будь-яку модель серед великого асортименту на нашому сайті. Або ми з радістю виконаємо виготовлення основи з металу на замовлення, відповідно до ваших креслень та розмірів. Гарантуємо якість виробу та його сумісність із усіма стільницями. Здійснимо порошкове фарбування в будь-який колір на палітрі RAL

Каркаси для столів – переваги виробу

До основних функціональних переваг відносяться витонченість конструкції, її міцність. Каркас для столу візуально збільшити вільний простір приміщення.
1. Надійність. Крім великого навантаження залізна конструкція здатна витримати багаторазове складання та розбирання.
Цельносварной каркас для стола в изделии
2. Зручність транспортування. Ми виготовляємо каркаси для столів у цільнозварному та розбірному варіанті. Тому їх можна занести до будь-якого під'їзду та приміщення.
3. Зручність під час ремонту. Такі конструкції стійкі до механічних пошкоджень, дрібні пошкодження можна легко усунути, а при серйозніших дефектах поміняти ніжки, стільницю.
Ми комплектуємо металеві каркаси для офісних столів регульованими ніжками. За допомогою прихованих гайок можна відрегулювати висоту виробу та його стійкість навіть на нерівній підлозі.
4. Практичність. Залізні основи не деформуються при нагріванні, підвищеній вологості.

Як вибрати каркас для столу лофт

каркас для стола лофт изображение

Популярними стають меблі в стилі лофт. В даному випадку це якіна стільниця та каркас столу з профільної труби. Вибираючи металеву конструкцію, зверніть увагу на зачищення зварного шву виробу. Місце зварювання має бути гладким, без виступів та заглиблень. Бажаєте отримати консультацію або зробити замовлення, телефонуйте нам, заповнюйте заявку на сайті. Будемо раді допомогти.
Made on
Tilda